Studiując na programie MBA-SGH natrafiłam na przedmiot Zarządzanie Finansami w Przedsiębiorstwie prowadzony przez p. Tomasza Berenta. Zawodowo poruszam się na obrzeżach tej dziedziny wiedzy. Myślałam, że z zaoferowaną pomocą od moich znajomych finansistów dam sobie radę. Okazało się jednak w czasie pierwszego egzaminu, że mój sposób myślenia i dobór wzorów są nieodpowiednie a moje obliczenia nieudolne. Trafiłam w końcu do Krzyśka, z którym wypracowaliśmy razem w cyklu naszych intensywnych spotkań przyrost mojej wiedzy i moich umiejętności. Nauczyłam się logiki procesów finansowych w przedsiębiorstwie, rozumnego zastosowania aparatu analitycznego oraz pozyskałam odpowiednią sprawność obliczeniową. Wszystko to dzięki odpowiednio zaprojektowanym pod kątem egzaminu ćwiczeniom, pracom domowym i naszej solidnej współpracy. Na egzaminie poprawkowym już nie było problemu.

Bardzo polecam! Dzięki korepetycjom jakich udzielił mi Krzysztof dostałam piątkę z egzaminu z Portfela Inwestycyjnego. Świetnie tłumaczy, odwołuje się do sytuacji z życia wziętych i dostosowuje swój przekaz do odbiorcy. Po prostu talent do nauczania.

Przyznam się, że niechętnie daję swoją opinie w internecie , na forum. Ale tym razem robię to z wielką przyjemnością. Korzystałam z korepetycji Krzysia przygotowując się do egzaminu z finansów na SGH. Zaczynałam zupełnie od zera nie znając zupełnie tych wszystkich finansowych kruczków, po 5 tygodniach nauki egzamin zdany. Jeśli Krzysiek nauczył mnie osobę zupełnie niezwiązaną z ekonomią to jestem przekonana że nauczy każdego.
Wielkie POLECAM

Z pomocą Krzyśka dokonałam “niemożliwego”. Po wielu latach bycia zdeklarowaną humanistką zdałam egzamin wstępny z podstaw wiedzy o gospodarce i dostałam się na wymarzony kierunek na SGH. Kilka spotkań z Krzyśkiem i okazało się, że ekonomia wcale nie jest taka straszna. W porównaniu do kursów na które uczęszczałam do tej pory, te spotkania były zdecydowanie najbardziej efektywne, a jednocześnie bardzo przyjemne. Serdecznie polecam.

Co tu dużo mówić ten człowiek ma wrodzony dar do przekazywania wiedzy. Dzięki Krzyśkowi dostałem się na studia magisterskie na SGH zdając egzamin z Wiedzy O Gospodarce do którego mnie przygotował. Polecam każdemu !

Gdyby tacy pedagodzy, nauczyciele zjawiłyby się na naszych uczelniach, świat nauki, a w szczególności świat teorii “powstałby z martwych” 🙂

DUZE DZIEKI !!!

Dzięki Krzysztofowi udało mi się zdać Ekonomię Matematyczną, a także gruntownie uporządkować wiedzę z Ekonometrii na SGH, której niestety nie rozumiałem po wykładach u Rocky’ego.

Bardzo doceniam profesjonalizm Krzysztofa, jego cierpliwość oraz metody dydaktyczne, które czynią zrozumiałymi nawet na pozór b. skomplikowane zagadnienia.

Z przyjemnością rekomenduję Krzysztofa każdemu esgiehowcowi i nie tylko.

Krzysiek uczył mnie w ekspresowym tempie Matematyki Instrumentów Pochodnych, Ekonometrii Szeregów Czasowych i Statystyki Matematycznej. Polecam! Jest zawsze przygotowany do zajęć i sympatyczny. Jedna uwaga, nie spóźniajcie się!:)

Moja współpraca z panem Krzysztofem rozpoczęła się 4 lata temu i obejmowała zagadnienia z przeróżnych przedmiotów na SGH. Za każdym razem, kiedy trafiałam na zajęcia wiedziałam, że bez problemów zrozumiem każde zagadnie – teoria połączona z praktyką i sympatyczne i profesjonalne podejście do studenta, sprawiało, że aż chciało się uczyć! Polecam każdemu, kto chce pogłębiać swoją wiedzę i perfekcyjnie przygotować się do egzaminów i obrony pracy magisterskiej.

Wreszcie udało mi się zaliczyć makroekonomię II i mikroekonomię II na WNE UW a to w dużej mierze dzięki korepetycjom u Krzysztofa.Zajęcia prowadzone w bardzo przyjazny i kontaktowy sposób, pierwsze wrażenie bardzo miłe a wszelkie zagadnienia,które sprawiały mi trudności stały się nie takie straszne.Naprawdę warto,nawet kilka spotkań mogą zdziałać wiele! Pozdrawiam

Gorąco polecam, bardzo solidnie prowadzone zajęcia, z jajem, ale jest wymagający. Jeżeli masz mało czasu i interesują cie konkrety a nie lanie wody to polecam. Osobiście uważam że najlepszy korepetytor!

Bardzo polecam naukę u Krzyśka. Dzięki niemu zaliczyłem Rachunek Prawdopodobieństwa i Mikroekonomie na UW a teraz przygotowuje mnie do Statystyki i Makroekonomii. Bardzo dużo się u niego nauczyłem. Jeszcze raz bardzo polecam

Pan Krzysztof udzielał mi korepetycji w zakresie statystyki matematycznej, którą przyszło mi poprawiać na SGH. Był bardzo dobrze przygotowany merytorycznie, od razu odpowiadał na każde pytanie dotyczące naszego materiału. Poza tym nauka jest bardzo efektywna i Panu Krzysztofowi nie umykają szczegóły. Zadaje do domu odpowiednie zadania, a jeżeli nie wychodzą to jest bardzo pomocny. Uczy też bardzo szybko. Serdecznie polecam Pana Krzysztofa osobom, które chcą szybko i skutecznie nauczyć się statystyki. Mi zajęło to 10 dni podczas których mieliśmy 5 spotkań po półtorej godziny. Statystykę której wcześniej nie rozumiałem w ogóle zaliczyłem na 4,5.

Bardzo wysoka kompetencja prowadzącego i świetne zaplecze dydaktyczne. Krótko mówiąc – pełen profesjonalizm. Polecam!

Jestem studentką pierwszego roku WNE UW i Pan Krzysiek pomagał mi przygotować się do kolokwiów oraz egzaminów w zakresie analizy matematycznej oraz mikroekonomii. Mogę śmiało powiedzieć, że sesję zdałam w dużym stopniu właśnie dzięki jego pomocy; jest osobą bardzo komunikatywną oraz ma dobre podejście do osób z którymi pracuje – dzięki temu wspólne zajęcia są nie tylko pożyteczne ale też prowadzone w sympatycznej atmosferze. Co więcej, Pan Krzysiek potrafi w prosty i klarowny sposób wytłumaczyć wszelkie zagadnienia, dzięki czemu nawet taki przedmiot jak analiza matematyczna nie wydaje się już taki straszny 🙂 Zdecydowanie polecam !